Hoppa till sidans innehåll

Preliminärt schema v.34

14 AUG 2019 08:06
Uppdaterat 190820
  • Uppdaterad: 14 AUG 2019 08:06

v. 34   Plats Koreografi MK Koreografi SB Koreografi GP Koreografi EL Träning Egenträning Tränare
Måndag 09.30-10.15 Ute - Fys         K6543, U32   GP
  10.30-11.15 B-hall         K654   GP
  11.15-12.30 B-hall         K3, U32   GP
  12.40-13.20 B-hall         K2, M2, Axel, Lutz   GP, EL
  13.20-14.00 B-hall         K1,U1, M1, M1T, Flip   GP, EL
  14.15-15.00 Ute - Fys        
K21, U1, M1, M1T, A, Lz, F
  GP, EL
                   
                   
Tisdag 14.00-14.50 B-hall   Julia F (free)
Hedda S-L (free)
  Smaragd, Safir   MK
  14.50-15.40 B-hall   Annie (free), Ella (short) Gabor (free)   M1T, Flip, Diamant   MK
  15.40-16.30 B-hall Elsa R (free)       K3, U32   GP, SB
  16.45-17.35 B-hall Wilma P (free)       K654   GP, SB
  17.35-18.30 B-hall Elize E-H (free)       K2, M21   GP, SB
  18.45-19.30 Testlabbet         K65432, U32, M2   MK, GP, SB
  19.30-20.00 Testlabbet Ind sam. Thyra S            
                   
Onsdag 15.00-15.50 B-hall Meja C (free)       Axel, Lutz   GP
  15.50-16.40 B-hall     Elin L (free)   M21, M1T, Flip   MK
  16.40-17.30 B-hall Elize E-H (free)       Silver   GP
  17.40-18.30 B-hall Majken (free)       K1, U1   GP
  18.30-19.20 B-hall Alice P (free)       K32, U2   GP
  19.30-20.15 B-hall         Träningstävling
K654, U3 (short)
  GP, MK
  20.15-21.00 B-hall         K654, U3   GP, MK
                   
Torsdag 07.00-07.30 B-hall          

K6543, U32 (välj to eller fre)

MK
  15.45-16.45 B-hall         Träningstävling
K654,U3 (free)
  GP, MK
  16.45-17.15 B-hall         K654, U3   GP, MK
  17.25-18.15 B-hall Maja M (free)       K32, K1, U1   GP, EL
  18.15-19.00 B-hall
Alice P (free) / Meja C (free)
      U2, M21   GP
                   
 Fredag  07.00-07.45  A-hall  

 Julia F (free)

       K6543, U32 (välj tor eller fre)  
  15.20-16.20 B-hall   Julia F (free)       K321, U321, M2  
  16.30-17.50 B-hall         K654   SB
                   
Lördag 11.15-12.05 B-hall Alice P (free)         Axel, Lutz, Flip  MK
  12.05-12.55 B-hall Meja C (free)         K1, U1, M1, M1T  MK
  13.05-13.55 B-hall Maja M (free)        
K65432, U32, M2
 MK
  13.55-14.45 B-hall         K6543, U32   MK 
  15.00-15.45 Ute - fys         K65432, U32, M2    
Skribent: Michaela Kristensson
E-post: This is a mailto link

Coronarestriktioner i NKT Arena

 

 

 

 

arv_logo_rgb

 

 

Postadress:
Karlskrona ASK - Konståkning
Arenavägen 19
37155 Karlskrona

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: kask.styrelse@gmail....

Se all info

 

 

Ishuset medlem