Hoppa till sidans innehåll

Preliminärt schema v.33

07 AUG 2019 08:24
  • Uppdaterad: 07 AUG 2019 08:24

v. 33   Plats Koreografi MK Koreografi SB Koreografi GP Koreografi EL Träning Egenträning Tränare
Måndag 10.00-10.45 Ute - Fys        
K65432, U32, M2
  GP
  11.00-12.00 B-hall         K654   GP
  12.00-12.55 B-hall       Hanna K3, U32   GP
  13.05-14.00 B-hall       Tindra M21, M1T   GP
                   
Tisdag 14.00-14.45 B-hall   Ella H (short) Hedda S-L (free)   K654   MK
  14.45-15.30 B-hall   Hanna L (free) Olivia (free)   K32, U3   MK
  15.45-16.30 B-hall Gabor (short) Annie L (free)     K6543, U3   GP
  16.30-17.15 B-hall Lina Sv (short) Jackie M (free)     Axel, Lutz   GP
  17.15-18.00 B-hall Axelie (short)      
K1, U1, M1, M1T, Flip
  GP, SB
                   
Onsdag 09.00-09.45 B-hall Majken (free)       K654   GP
  09.45-10.30 B-hall Danielle K (short)       K32, U32, M2   GP
  10.45-11.30 B-hall     Olivia (free)   K654   MK
  11.30-12.15 B-hall Wilma P (free)   Elin L (free) Hanna  
K1, U1, Axel, Lutz
 
  12.15-13.00 B-hall Elsa (free)   Hedda S-L (free) Tindra   M1, M1T, Flip  
  13.15-14.00 Ute - Fys        
K1, U1,M1, M1T, Axel, Lutz, Flip
  MK, GP
  14.00-14.25 Ute/Klubbrum         Ind. sam Elio   MK
                   
Torsdag 12.00-12.45 Ute - Fys        
K65432, U32, M2
  GP
  13.10-14.00 B-hall Elize E-H (free)   Elin L (free) Elin S   U32, M2  
  14.00-14.50 B-hall Elsa R (free)   Gabor (free)     K654  
  15.05-15.55 B-hall Majken (free)       K654   GP
  15.55-16.40 B-hall Wilma P (free)     Hanna K2, U32, M2   GP
                   
                   
Fredag 08.00-08.30 Klubbrum   Ind. sam K4          
  09.00-09.50 B-hall   Hanna L (free)       K4  
  09.50-10.40 B-hall   Annie L (free)   Tindra   K3  
  10.55-11.45 B-hall         K6543    
  11.45-12.30 B-hall   Jackie M (free)       K65, U32 SB
  13.00-13.45 Ute - Fys         Fys K6543, U32    
  13.55-14.25 Ute/Klubbrum   Ind. sam K3          
                   
Lördag 09.50-10.40 A-hall     Olivia (free)     K432, U32, M2  
  10.40-11.30 A-hall         K43, U3    
  11.40-12.30 A-hall         K2, U2, M2    
  12.30-13.20 A-hall         K1, U1, M1, M1T    
                   
                   
Skribent: Michaela Kristensson
Epost: This is a mailto link

 

Jamlik_ishall_logo

arv_logo_rgb

 SISU_Webb_Banner_170X170_samverkan

 

 

 

 

 


 

 

 

Postadress:
Karlskrona ASK - Konståkning
Arenavägen 19
37155 Karlskrona

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

 

KASK medlem hos ISHUSET

15% rabatt på EDEA skridskor

 

Ishuset medlem